Loredo

м. Львів, просп. Червоної Калини, 46
(097) 47 18 653, (063) 343 99 11
м. Львів, вул. Широка, 35а
(067) 93 43 366

Забезпечити тепло та затишок у домі або кабінеті допоможуть вікна металопластикові Львів. Якісні вікна забезпечать свіжу прохолоду влітку і тепло взимку, домівка стане світлою та просторою. Зручні у використанні і привабливі ззовні металопластикові вікна створять надійну шумо- і звукоізоляцію.

Обираючи якісні вікна металопластикові Львів, можна суттєво заощадити на опаленні та кондиціонуванні, адже віконні системи компанії LOREDO виготовлені із ПВХ, який не пропускає холоду. Окрім цього, багатокамерна конструкція профілів дозволяє використовувати повітря в якості теплоізолятора. Герметичність конструкції забезпечує захист від шуму, вологи та потрапляння пилу. Звукопоглинальні властивості визначаються не лише якістю матеріалу, типом засклення, але й надійним монтажем віконної системи. Важливу роль відіграє також щільність всіх з'єднань конструкції.  

Головними елементами віконної конструкції вважаються рама і стулка, саме їхні естетичні і технічні характеристики визначають фізичні та експлуатаційні властивості металопластикових вікон.

Найкращі вікна металопластикові Львів

Щоб досягнути ефективного функціонування вікна, слід правильно обрати віконний профіль. Найоптимальніший варіант – 5-ти камерний віконний профіль, який підсилюється металевим армуванням різної товщини – від 1,2 мм до 1,4 мм. Компанія LOREDO пропонує трьох-, чотирьох- та п’ятикамерний профіль різної ширини. Якість ПВХ-профілю безпосередньо впливає на термін експлуатації пластикових вікон.

Для того, щоб збільшити енергозбереження вінка, найкраще встановити двохкамерний склопакет з повітряними проміжками між склом від 6 до 18 мм. Краще використовувати склопакети зі спеціальним енергозберігаючим покриттям, що заповнені інертним газом.  

Лише якісна фурнітура

Необхідно зазначити, що надійна робота та довготривале функціонування вікна залежить від якості елементів фурнітури. Сучасна віконна фурнітура вирізняється максимальною кількістю функцій при використанні мінімальної кількості деталей. Кутові фіксатори дозволяють здійснювати регулювання вікон у різних положеннях та створювати герметичний притиск стулки до рами по всьому периметру вікна. Зазвичай фурнітура буває поворотною, відкидною і поворотно-відкидною, проте існують додаткові функції: протизламний механізм, функція мікропровітрювання (дозволяє провітрювати приміщення взимку), мікроліфт (захищає стулки від провисання), блокатор помилкової дії (захищає випадання стулки від випадкового повороту ручки), ножиці (механізм, що обмежує відкривання вікна).

Для того, щоб уникнути утворення конденсату на вікні, варто встановити систему мікрощілинного провітрювання, а також спеціальні клапани, корті врізають в коробку вікна.  Також варто звернути увагу на якість ущільнювача, бажано, аби він був виготовлений на основі еластомеру.

Можливості сучасних ПВХ-систем дозволяють створювати різноманітні декоративні елементи вікон різних стилів та епох. А завдяки широкій кольоровій гамі вікна металопластикові Львів гармонійно увіллються в будь-який екстер’єр будівлі.

Ми уважно стежимо за тим, щоб вікна металопластикові Львів від компанії LOREDO були високої якості та задовольняли смаки навіть найвибагливіших клієнтів.