Loredo

м. Львів, просп. Червоної Калини, 46
(097) 47 18 653, (063) 343 99 11
м. Львів, вул. Широка, 35а
(067) 93 43 366

У наш неспокійний час, особливо великого значення набула особиста безпека. Зокрема це стосується сімей з дітьми або тих, хто володіє певним бізнесом чи нерухомістю. Якщо Ви дбаєте про власну безпеку, майно або нерухомість, вхідні двері броньовані Львів – невід’ємний атрибут екстер’єру Вашого помешкання та офісу.

Вхідні двері броньовані Львів – гарантія безпеки і спокою

У розвинених європейських країнах у якості джерела особистого захисту зазвичай служать системи сигналізації, відеоспостереження та охорони громадського порядку. Оскільки у нашій країні ситуація дещо інша, ми змушені самотужки подбати про захист своєї власності.

Потреба в особистому захисті зростає з кожним роком. Статистика свідчить, що саме ті помешкання та офіси, двері котрих не мають спеціального захисту або складних замків опиняються в найбільшій небезпеці. Проте двері, які виглядають достатньо міцними і мають складні системи замків, зловмисники обходять стороною. Міцні броньовані двері надійно захистять помешкання від грабіжників, вогню, вибухів та вогнепальної зброї. Окрім цього, важкі металеві вхідні двері неможливо відчинити застосувавши грубу силу та не привернувши, при цьому, сторонньої уваги.

Якісні вхідні двері броньовані Львів

Виготовлення броньованих дверей складається з наступних етапів: з металевого кутника зварюють прямокутну конструкцію, яка відповідає розмірам дверей, після чого, у вигляді решітки, до неї приварюють каркас. У каркасі дверного полотна містяться два горизонтальних і три вертикальних ребра, котрі виготовляють зі сталевих кутників. Вільний простір всередині дверей заповнюють звуко- та теплоізоляцією, зазвичай, за допомогою негорючого мінерального волокна. Каркас накривають двома якісними сталевими листами товщиною від 1,5 до 2 мм, в залежності від обраного варіанту обробки дверей ззовні. По периметру дверного полотна приклеюють гумовий або силіконовий ущільнювач. Він сприяє збільшенню звукоізоляції та підвищує амортизаційні властивості дверей.

Окрім цього, броньовані двері характеризуються захистом від ультрафіолетового випромінювання (колір дверей не тьмяніє), стійкістю до вологості, перепадів температури та інших негативних факторів навколишнього середовища. Надійні вхідні броньовані двері стійкі до подряпин і механічних пошкоджень, тому протягом багатьох років не втратять охайний та привабливий зовнішній вигляд.

Надійні вхідні двері броньовані Львів

Особливої уваги заслуговує фурнітура, яку використовують у вхідних броньованих дверях: надійні замки, міцні клямки, якісні засуви, протизламні петлі, дверні дотягувачі (механізми для примусового плавного закривання дверей) і особливо броненакладки (різноманітні накладки виготовлені із розпеченого металу та призначені для захисту замків). Броненакладки внутрішнього типу розміщуються всередині дверного полотна між корпусом замка і металевою обшивкою дверей. За бажанням замовника броненакладки можуть бути змонтовані із зовнішньої сторони вхідних дверей.

Декор броньованих дверей

Особливою популярністю сьогодні користуються декоративні МДФ накладки, які дозволяють створювати неповторний дизайн і надавати вхідним дверям привабливий естетичний зовнішній вигляд. Різноманіття готових декоративних малюнків і вишуканої фактури дозволяють втілювати у життя самі непередбачувані дизайнерські ідеї. Окрім цього МДФ накладки володіють чудовими термо- та звукоізолюючими властивостями, що особливо важливо в осінньо-зимовий період.

Також для оздоблення вхідних дверей використовують декоровані дерев’яні накладки різних типів деревини. Дерев’яні накладки з елітних порід дерев (дуба, бука, червоного дерева тощо) можуть стати справжнім витвором мистецтва. Масив дерева – це ідеальний оздоблювальний матеріал, який дозволяє втілити у життя найсміливіші дизайнерські ідеї. Сучасні вхідні двері броньовані Львів декоровані дерев’яними накладками з різьбою, тонуванням, штучним старінням та багетними елементами – ознака достатку і благополуччя власників помешкання.

Компанія LOREDO пропонує надійні вхідні двері броньовані Львів, що прослужать своїм господарям багато років та стануть доречним доповненням індивідуального стилю усього помешкання чи офісу.