Loredo

м. Львів, просп. Червоної Калини, 46
(097) 47 18 653, (063) 343 99 11
м. Львів, вул. Широка, 35а
(067) 93 43 366

Спальні

Повернувшись додому після важкого робочого дня, кожен з нас прагне відчути атмосферу затишку та добре відпочити, щоб отримати новий заряд енергії на наступний день. Сучасні спальні Львів виготовлені з масиву дерева або шпоновані елітними породами натуральної деревини не лише принесуть естетичну насолоду в наше помешкання, а й благотворно вплинуть на самопочуття та здоров’я мешканців квартири чи дому.

Спальні Львів з масиву дерева виготовляють з різноманітних порід деревини, зокрема, дуба. Цей матеріал вважається найбільш елітним і дорогим, оскільки володіє вишуканим відтінком та красивою текстурою, чудовими вологостійкими властивостями і надійною міцністю.

Меблі виготовлені з деревини сосни відносяться до економ-класу. Проте вони теж мають свої переваги та служать ідеальною основою для виробів, які покривають натуральним шпоном. Меблі в спальню з масиву сосни мають особливо красивий малюнок та легко тонуються у різноманітні відтінки. Меблеві модулі з деревини сосни особливо красиво виглядають у сучасних інтер’єрах.

Особливої уваги заслуговує деревина вільхи. Вона має вишукану текстуру, красивий відтінок та шовковисту поверхню, котра надає цій деревині ще більшої привабливості. З цієї породи дерева можна створити найрізноманітніші меблі, котрі будуть вирізнятись неперевершеним дизайном.

Сьогодні набули особливої популярності спальні з використанням декоративних та вінтажних елементів, а за допомогою спеціальної пропитки досягається ефект благородного старіння деревини. Штучне старіння дерева з ефектом розтріскування (кракелюр) використовують для того, щоб візуально зістаріти меблі та надати їм антикварного вигляду. Також існують різноманітні барвники, які дозволяють пофарбувати меблі в будь-який колір. Спеціальна пропитка зафарбовує деревину у насичені кольори і при цьому повністю зберігається оригінальна текстура та малюнок дерева.

Сучасні шпоновані спальні Львів виглядають так само вишукано та ефектно, як і меблі з масиву дерева. Фасади зі шпоном повність передають текстуру натурального дерева, хоча при цьому значно дешевші та цілком захищені від деформації. Шпон з натурального дерева екологічно чистий та нічим не поступається меблям з масиву.

 Спальні Львів від компанії Loredo – це унікальне поєднання натурального дерева та сучасних технологій.