Loredo

м. Львів, просп. Червоної Калини, 46
(097) 47 18 653, (063) 343 99 11
м. Львів, вул. Широка, 35а
(067) 93 43 366

Шафи-купе

Шафи-купе Львів сьогодні стали незамінними предметами інтер’єру. Вони не лише прикрашають нашу оселю, а й приховують усі необхідні речі від сторонніх очей. Сучасні шафи-купе Львів мають естетичний і привабливий зовнішній вигляд, проте не займають багато місця, ергономічні та стильні.

Існує два основні типи шаф-купе: вбудовані і корпусні. Основні відмінності полягають у тому, що в першому випадку у якості задньої, верхньої або бокових стінок можуть служити стіни помешкання. Такі шафи-купе зручно розташовувати в нішах, що дозволяє максимально ефективно використовувати наявний у будівлі простір. Вбудована шафа-купе дуже доречна у малогабаритних квартирах. Також вона дозволяє приховати неестетичні зони кімнати, вміщує велику кількість речей різноманітних розмірів та гармонійно доповнює інтер’єр, оскільки виготовляється за індивідуальним замовленням.

У руках досвідченого дизайнера шафа-купе перетворюється на інструмент коректування простору: скляні і дзеркальні розсувні двері візуально збільшать площу приміщення, візерунки та малюнки на окремих елементах виробу дозволять прикрасити інтер’єр і надати йому штрихи вишуканості та сучасного стилю, а широкий вибір конструкцій вбудованих шаф робить їх зручними для встановлення у будь-яких місцях, в тому числі кутках, мансардах та у приміщеннях з нестандартною геометрією.

Про що слід пам’ятати, обираючи якісну шафу-купе? Зверніть увагу на матеріали і фурнітуру, які будуть використані під час виготовлення виробу. Зазвичай, для виготовлення шаф-купе використовують ДСП або МДФ, проте для виробництва шаф класу люкс застосовують натуральний масив дерева. ДСП або МДФ часто покривають натуральним шпоном чи полімерним покриттям (ламінатом, меламіном). Торці шаф з полімерним покриттям захищають ПВХ-плівкою. Якщо каркас шафи покривають натуральним шпоном, то він повинен щільно прилягати до основи виробу, співпадати за візерунком та не мати тріщин, випуклостей і нерівностей.

Ще один аспект, на який варто звернути особливу увагу – це якість металевих частин, кріплення та фурнітури. Відкривання дверей повинно бути плавним, легким і беззвучним, а ручки – надійно закріпленими. Пам’ятайте, від якості фурнітури та металевих кріплень залежить термін служби усього виробу. Якщо в оздобленні шафи-купе Львів присутні елементи дзеркал і скла, обов’язково переконайтесь в тому, що вони надійно закріплені та покриті протиударною плівкою.

Шафи-купе Львів від компанії Loredo – це надійна якість, довговічність, естетична довершеність та індивідуальний стиль для кожного окремого виробу.