Loredo

м. Львів, просп. Червоної Калини, 46
(097) 47 18 653, (063) 343 99 11
м. Львів, вул. Широка, 35а
(067) 93 43 366

Вітальні

Практично у кожному помешканні центральне місце посідає вітальна кімната. Саме тут ми відпочиваємо після важкого робочого дня, проводимо вечори у колі сім’ї та спілкуємось у товаристві близьких друзів.

Сучасні вітальні Львів – це святкові приміщення, у яких ми намагаємось зробити стильний ремонт, створити вишуканий дизайн та розмістити найкращі меблі. Адже, зазвичай, саме вітальні кімнати вважаються показником естетичного смаку і достатку господарів дому.

Особливості сучасної вітальні Львів

В залежності від потреб господарів помешкання, сьогодні вітальну кімнату можна легко перетворити у кінозал, зробивши домашній кінотеатр центральним елементом приміщення. Якщо ж Ви надаєте перевагу живому спілкуванню, то варто потурбуватись про правильне розташування меблів, їх зручність і комфорт. Проте, як у першому, так і у другому випадку вітальні Львів необхідно укомплектувати відповідними якісними меблевими модулями.

Протягом останніх років особливою популярністю користуються ті меблеві модулі, які легко трансформуються та можуть бути використані за різних сімейних обставин (перегляд фільму, прийом і ночівля гостей, розваги з дітьми, гостина тощо). Саме тому меблі у вітальні Львів повинні бути комфортними, безпечними, зручними у користуванні і трансформації, відповідати Вашим смакам та стилю життя. Компанія Loredo вже тривалий час успішно проектує та виготовляє надійні сучасні меблі, які зможуть задовольнити навіть найвибагливіших замовників.

Оригінальні вітальні Львів

Кожен господар прагне, аби його вітальна кімната була оригінальною та неповторною, але досягнути цього з типовими фабричними меблями доволі складно. Лише індивідуальний дизайнерський підхід і виготовлення оригінальних меблів на замовлення дозволять створити неповторний інтер’єр та унікальний стиль у Вашому помешканні. 

Сучасні дизайнери сьогодні створюють не лише традиційні ергономічні стінки, а й окремі стильні меблеві модулі, котрі можуть стояти окремо або ж формувати монолітну меблеву конструкцію. Їх перевага полягає у тому, що господар дому може легко заховати від сторонніх очей усі необхідні речі за глухими дверцятами або скляними вітринами, прикрасивши кімнату виключно декоративними елементами.

Корпусні або модульні меблі для вітальні Львів надають інтер’єру кімнати певну елегантність, вони можуть бути виконані не лише у класичному, але й будь-якому іншому сучасному стилі і спроектовані згідно побажань та смаку замовника.

Непередбачувані меблеві рішення за доступною ціною

Розміщувати сучасні вітальні Львів можна не лише вздовж стіни, але й під кутом, або ж, якщо дозволяють розміри кімнати буквою П. Для сучасних моделей стінок характерна різноманітна висота окремих секцій. Особливо оригінально виглядають стінки, на кінцях яких розташовані кутові вітрини або етажерки.

Компанія Loredo пропонує надзвичайно великий вибір сучасних меблевих конструкцій, які можуть замовити навіть ті, у кого невисокий рівень достатку. Адже вартість вітальні Львів сьогодні залежить від самого замовника – сюди входить кількість замовлених меблевих модулів, а також вартість матеріалів та фурнітури, які Ви можете обрати самі. Бажаємо лише вдалих покупок!