Loredo

м. Львів, просп. Червоної Калини, 46
(097) 47 18 653, (063) 343 99 11
м. Львів, вул. Широка, 35а
(067) 93 43 366

Кухні

Дерево було і залишається найбільш красивим і дорогим матеріалом у сучасній меблевій промисловості. Кухні Львів з масиву дерева користуються широкою популярністю, оскільки екологічно безпечні, міцні та мають респектабельний вигляд. Сьогодні кухні Львів можна виготовити практично у будь-якому сучасному стилі та дизайні.

Меблі з натурального дерева приваблюють вишуканим зовнішнім виглядом. Масив дерева – ідеальний матеріал для виготовлення різноманітних декорів, його нерідко стилізують «під старовину»: патинують і просочують спеціальними фарбуючими розчинами.

Деревина – цілком натуральний і екологічно чистий матеріал, вона не виділяє у повітря шкідливих токсичних речовин. Жоден інший матеріал не може порівнятись з деревом за рівнем безпеки для здоров’я людини і зовнішнього середовища.

На меблях з натурального дерева допускаються відмінності у структурі деревини (різний напрямок волокон, несиметричний малюнок), невелика різниця у тонуванні, а також наявність сучків невідчутних на дотик. Дерево легко піддається реставрації, а тому, навіть, глибокі подряпини, які можуть з’явитися з часом, можна легко усунути.

Натуральне дерево слід оберігати від надмірної вологи, протирати м’якою тканиною або салфетками, змоченими у РН-нейтральному миючому розчині.  У жодному разі не використовуйте шорстку губку з абразивною поверхнею, вона може пошкодити структуру дерева. Догляд і чистку деревини рекомендовано здійснювати засобами, які містять віск або силікон, а фасади оберігати від потрапляння на хімічних речовин і розчинників.

Зменшити вартість меблевих виробів можна завдяки комбінованому дизайну: поєднання ДСП або МДФ з масивом дерева або клеєним брусом. МДФ – легкий і надійний матеріал, який чудово імітує деревину, а тому його часто використовують для виготовлення меблів. Сучасні технології дозволяють виготовляти міцні та волостійкі плити ДСП і МДФ, окрім цього корпус меблів можна облицювати шпоном або іншим матеріалом. Фасади з масиву дерева вирізняються чудовою фактурою та вишуканим оздобленням. Стільницю і робочу зону слід виготовляти з більш стійкого матеріалу, зокрема, штучного або натурального каменю.

Особливу увагу слід звернути на якість фурнітури, яку використовують при виготовленні кухонних меблів. Сюди належать різноманітні петлі, ручки, гачки, стяжки, направляючі та багато іншого. Правильно обрана фурнітура не лише надасть меблям вишуканого стилю і довершеності, а й суттєво продовжить термін експлуатації виробів та вплине на безпеку у користуванні. Сьогодні на ринку меблевої промисловості найкраще себе зарекомендувала європейська фурнітура фірм BLUM, VIBO та SISO. Уся продукція цих виробників відповідає найвищим вимогам якості та останнім сучасним тенденціям у меблевому виробництві.

Також в компанії LOREDO Ви можете замовити кухні Львів за індивідуальним ескізом повністю виготовлені з якісних плит ДСП і МДФ з різноманітним покриттям: плівкою ПВХ, ламінатом і шпоном. Кухні Львів від компанії LOREDO – чудове рішення, яке подарує затишок усім мешканцям Вашої оселі.