Loredo

м. Львів, просп. Червоної Калини, 46
(097) 47 18 653, (063) 343 99 11
м. Львів, вул. Широка, 35а
(067) 93 43 366

У формуванні особистості дитини вагому роль відіграє не лише батьківське виховання, читання книг, перегляд фільмів, але й правильно організований особистий простір дитини. Уся дитяча кімната, в тому числі і самі меблі приймають активну участь у розвитку, вихованні, та мотивації дитини, а також формують правильні спонуки, стереотипи поведінки і позитивні погляди на життя.

Компанія Лоредо виготовляє сучасні дитячі меблі Львів, які складаються з різноманітних модулів: ліжок, шаф, столів, комодів, стінок, гірок тощо.

Особливості дитячих меблів

    Купуючи дитячі меблі Львів обов’язково врахуйте вікові особливості та потреби Вашої дитини. Пам’ятайте про те, що дитяча кімната – це не лише простір, у якому дитина грається і спить. Саме тут Ваш малюк розвивається та росте, пізнає навколишній світ, вчиться робити перші кроки, розмовляти, малювати, читати і, навіть,  дружити. Психологи стверджують, що характер майбутньої дорослої людини формується протягом перших п’яти років життя.

    Правильно та гармонійно спроектовані дитячі меблі Львів позитивно вплинуть на формування характеру, звичок, схильностей, а також забезпечать добрий грунт для розвитку здібностей і талантів Вашої дитини.

    Важливо пам’ятати про те, що дитині, незалежно від віку, необхідно придбати екологічно чисті меблі, котрі відповідають усім гігієнічним та санітарним вимогам.

Оформлення дитячого інтер’єру

    Сьогодні дитячі меблі Львів можуть бути виконані у будь-якому меблевому стилі. У дитячій кімнаті завжди повинен панувати затишок і комфорт, а тому дитячі меблі Львів повинні бути простими, елегантними, довговічними та цілком безпечними.

    Купуючи меблі у дитячу кімнату слід уникати надмірного скупчення меблевих модулів. Особливо важливо подбати про наявність достатнього вільного простору для маленьких дітей, коли вони вчаться ходити, бігати і скакати. Окрім цього, наявність вільного простору розвиває в дитини емоційну свободу, маля стає більш розкутим та сміливішим.

    Приміром, з метою економії корисної площі компанія Лоредо пропонує ліжечка, нижня частина яких складається з комоду, куди можна поскладати не лише іграшки, але й одяг та постільну білизну. А щоб маля не впало з надто високого ліжечка, можна встановити високі перила, котрі надійно захистять Ваше дитя.

Стінки в дитячу кімнату

    Щоб захистити дітей від травмування бажано замовляти такі дитячі меблі Львів, у яких відсутні гострі кути та дрібні розбірні деталі. Під час вибору стінки у дитячу кімнату необхідно керуватись не лише естетичними пріоритетами, але й приділити особливу увагу якості та безпеці самих меблів.

    Компанія Лоредо пропонує великий вибір дитячих стінок і модульних дитячих кімнат за доступними цінами. Усвідомлюючи, яка відповідальність лежить на плечах продавців дитячих меблів, наша компанія суворо контролює якість усієї наявної продукції.

Меблі з натурального дерева

    Усім відомо, що найбезпечніший і найкращий матеріал для дитячих меблів – натуральне дерево. Особливо це стосується дитячих ліжечок. Дерев’яні дитячі меблі Львів вже протягом не одного століття успішно використовують мільйони турботливих батьків. Сьогодні на меблевому ринку України можна знайти безліч дитячих виробів з ультрасучасних матеріалів, але вони ніколи не створять реальної конкуренції натуральній деревині.

    Натуральна деревина кондиціонує та очищає повітря навколо себе. Кімната, в якій знаходяться меблеві модулі з натурального дерева завжди буде максимально безпечною та комфортною для здоров’я малечі. Подбайте про майбутнє своїх діток разом з компаніє Лоредо та замовте дитячі меблі Львів з натурального дерева.