Loredo

м. Львів, просп. Червоної Калини, 46
(097) 47 18 653, (063) 343 99 11
м. Львів, вул. Широка, 35а
(067) 93 43 366

Якщо Ви хочете вдало виділити своє помешкання з поміж інших, спробуйте обрати якісні та оригінальні двері Львів. Сьогодні існує великий вибір матеріалів і фурнітури, з яких виготовляють вхідні та міжкімнатні двері Львів. Такі вироби мають елегантний вигляд і стануть чудовим доповненням не лише у квартирі чи офісі, але й у заміському будинку.

Двері Львів від компанії LOREDO виготовляють за сучасними технологіями з масиву дерева та клеєного брусу. Міжкімнатні двері Львів класу еліт володіють підвищеними експлуатаційними характеристиками і мають респектабельний зовнішній вигляд.

Що потрібно знати про двері з масиву дерева та клеєного брусу? Вихідним матеріалом служать, як листяні (тверді) породи дерев, так і хвойні зокрема дуб, бук, ясен, червоне дерево, сосна і т.д. Саме вид деревини, зазвичай, впливає на вартість готового виробу.

Перед початком виробництва дверей деревину добре просушують, використання вологого або недосушеного матеріалу призводить до тріщин і деформацій. Спершу деревину просушують при звичайній атмосферній температурі, а потім витримують у вакуумній камері. Готове дверне полотно просочують антибактеріальними і протипаразитарними захисними розчинами, грунтують та фарбують. Для кінцевої обробки використовують лакофарбові матеріали, які дозволяють підкреслити естетичну красу текстури дерева.

Існує дві технології виготовлення дверей дерева: цільного масиву та клеєного брусу. Вироби з клеєного брусу можуть мати кілька різних відтінків, що дозволяє ще більше підкреслити природну фактуру дерева.

Також компанія LOREDO пропонує високоякісні міжкімнатні шпоновані двері фабрики "Термінус" ( Вінницька область ) та Двері Білорусії. Ці вироби відповідають найкращим показникам за співвідношенням ціна-якість. Зазвичай, це двері зі зрощеного натурального брусу, оздобленого натуральним шпоном цінних порід дерев ( дуб, бук, червоне дерево, горіх тощо). Фабрика "Термінус" та Двері Білорусії гарантують стабільну якість продукції, сучасний асортимент і доступну цінову політику.

 Якість дверей суттєво залежить від фурнітури (дверних комплектуючих) – ручок, замків, петель, ущільнювачів тощо. Якість фурнітури повинна відповідати якості дверей, а видимі елементи гармонійно поєднуватись з дизайном усього виробу. Найбільш популярним матеріалом для виготовлення дверних ручок сьогодні стала латунь, яка володіє хорошими антикорозійними властивостями, пластична і приємна на дотик.

Двері Львів виготовлені з масиву дерева не лише мають привабливий зовнішній вигляд, вони володіють чудовими звукоізоляційними властивостями, міцні та надійні.  Дерев’яні міжкімнатні двері Львів екологічно безпечні і рекомендовані до встановлення у помешканнях, де живуть малі діти.

Вхідні двері Львів з дерева на довгі роки захистять Ваше житло від непроханих гостей та подарують відчуття спокою і гармонії. Вхідні та міжкімнатні двері Львів від компанії LOREDO підкреслять високий статус і вишуканий смак господарів дому.