Loredo

м. Львів, просп. Червоної Калини, 46
(097) 47 18 653, (063) 343 99 11
м. Львів, вул. Широка, 35а
(067) 93 43 366

Балкони

Якщо Ви прагнете перетворити власні балкони Львів на затишні куточки для роботи, відпочинку або усамітнення, тоді ми зможемо допомогти реалізувати Ваші мрії.

Завдяки сучасним технологіям та безпечним будівельним матеріалам лоджії або балкони Львів можна легко сумістити з кімнатами або ж за допомогою стильних декоративних елементів перетворити на окремі невеликі приміщення з вишуканим дизайном. У випадку, якщо балконне приміщення не буде опалюватись, варто подбати про те, аби провести якісне утеплення стін, підлоги і стелі.

Особливості проектування сучасних балконів

Перед заскленням балкону або лоджії варто продумати про те, як буде використовуватись корисна площа цього приміщення у подальшому. Доволі часто у кутових місцях конструкції, замість склопакетів у рами встановлюють непрозорі сендвіч-панелі, куди в подальшому монтують шафу, відкриті полиці або встановлюють необхідні меблеві модулі.

Найбільш популярними оздоблювальними матеріалами сьогодні вважаються металопластикові та дерев’яні вікна, пластикова і дерев’яна вагонка, МДФ-панелі, мінеральна вата, пінополістирол тощо.

Лише якісні балкони Львів

Перетворення звичайних лоджій у стильні і комфортабельні балкони Львів починається з заміни старих віконних систем на сучасні екологічно безпечні металопластикові конструкції.

Вибір типу засклення залежить від призначення балкону. Якщо Ви плануєте там лише зберігати речі, то немає необхідності витрачатись на утеплення. Проте, якщо Ви будете проводити там свій час, то необхідність у зберіганні тепла стане одним з найважливіших факторів під час вибору склопакета.

У випадку замовлення балкону з виносом вперед – перед встановленням віконної конструкції проводяться зварювальні роботи, і лише після цього, на готовий металевий каркас, встановлюється нова металопластикова віконна система.

Металопластикові балкони Львів – ціна доступна

Цікаво, що вартість балконних конструкцій залежить від комплексу замовлених робіт. Скажімо, замовник може сам обрати тип металопластикового профілю, кількість склопакетів, фурнітуру тощо. Окрім цього, фахівці компанії Loredo збільшать розміри балкону або лоджії за допомогою виносу, встановлять новий парапет, виконають внутрішню та зовнішню обробку стін, а також, за необхідністю, встановлять над балконом дах, який буде відповідати типу та призначенню віконної конструкції.

Особливою популярністю сьогодні користуються французькі балкони Львів – найбільш естетичний спосіб засклення балконів. Французькі балкони дозволяють максимально заощадити простір приміщення зсередини, завдяки заскленню на усю висоту стіни.

Компанія Loredo не лише здійснює професійне засклення балконів і лоджій, але й надає велику увагу функціональності заскленого приміщення, враховуючи при цьому можливість безпечного проведення електрики, забезпечення термо- та шумоізоляції. Ми використовуємо лише сучасні та перевірені часом будівельні матеріали: дерев’яну вагонку, пластикову безшовну вагонку, вологостійкий гіпсокартон тощо.

Засклені балкони Львів дозволять створити у Вашому помешкання куточок тепла, світла і затишку.